KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 3561245
nr 356 1245
Etsning
sign. 47x37
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2005
8/4 14:55:42
Signe Persson-Melin (f. 1925)